HALL OF FAME

KLUBBENS MESTRE

Find en oversigt over klubmestre og aldersmestre i Himmerland lige HER...

HOLES IN ONE

HER... kan du se en oversigt over de holes in one, der er indberettede i Himmerland fra den første registrerede i 1981 til nu.

ØVRIGE PRÆSTATIONER

Sat på siden 01.12.2022

BANEREKORDEN PÅ ACADEMY SLÅET...

...med ét slag, men det er stadig Donald Thomsen, der står for præstationen. Denne gang blev den flotte score (48) sat 27/11 2022 behørigt bevidnet af Per Dalsgaard. MESTERLIGT, Donald!! Nogen der kan stikke dén??

Sat på siden 24.05.2021

BANEREKORD PÅ ACADEMY COURSE

Tjek lige dette imponerende scorekort!! Runden er præsteret af Himmerlandsmedlemmet Donald Thomsen og bevidnet af Karsten Ginge 22. maj 2021. Bare 49 slag - hele 5 slag under banens par!! SÅDAN, Donald!! Kan DU slå den??